Outsourcing IT

Správa sítí – IT Outsourcing

Společně s časem a růstem Vaší společnosti se zvyšují nároky na správu počítačové sítě. S tím jsou spojené:
 
  • Větší nároky na mzdy zaměstnanců, kteří správu zajišťují
  • Školení administrátorů a zajištění praktických zkušenosti – know-how administrátorů
  • Nutnost zajištění servisního vybavení

Přenechte správu počítačových sítí nám. Disponujeme vyškolenými profesionálními administrátory, kteří jsou připraveni se o Vaší síť bezchybně kdykoliv postarat.

Na co se specializujeme?

Naše společnost se specializuje na správu počítačových sítí malých a středních firem – od 1 do 150 uživatelů. 


 
Jaké služby z oblasti správy sítí nabízíme?

Správa serverů – Především se postaráme o stabilní a bezpečný chod serverů, jejich nastavení a údržbu.

Správa počítačů / notebooků (pracovních stanic) – Údržba operačních systémů a ostatního software na pracovních stanicích uživatelů k zajištění spolehlivosti běhu počítačů. Zároveň díky našemu vybavenému servisnímu středisku vyřešíme jakýkoliv HW či SW problém.

Poradenství a konzultace – Poskytování informací z oblasti IT a konzultace.

Zabezpečení a správa internetového připojení – Vaše internetové připojení a Vaše síť by měla být kvalitně zabezpečena odpovídající technologií a naši administrátoři považují za samozřejmé udržovat počítačovovou síť plně zabezpečenou.

Správa periferií – zajištění oprav a údržba periferií jako jsou tiskárny, plottery, scannery, údržba, evidence a opravy pasivních a aktivních síťových prvků.

Zálohování dat – navrhneme optimální variantu zálohování dat Vašeho serveru a případně klientských stanic tak, abychom zajistili jejich maximální bezpečí a eliminovali možnost ztráty jakýchkoliv dat.

Vzdálená správa počítačových sítí – Náš administrátor se může ve většině případů připojit vzdáleně do Vaší sítě a vyřeší Vaše požadavky bez nutnosti fyzické účasti na místě. Odpadají tím náklady na dopravu administrátora do Vaší firmy.

Softwarová podpora – Nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany.

Klademe veliký důraz na 100% kvalitu poskytovaných služeb naší společností a současně se vždy snažíme vyjít všem klientům maximálně vstříc pro zajištění jejich plné spokojenosti. 

 


Kontakt

IPK kvalitní prodej s.r.o.
Životická 491
Albrechtice 735 43
Česká republika

IČ: 01759426

Tel: +420 602 295 691
Tel: +420 602 268 804
Email info@ipkservis.cz

www.ipkservis.cz
LOGO